Επικοινωνία

Ερμού 70 Πάτρα, 26221

Τηλ. Κέντρο 2610229200

mail@dipe.ach.sch.gr

Τηλεφωνικός Κατάλογος και Αρμοδιότητες του προσωπικού της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Αχαΐας

ΟνοματεπώνυμοΤηλέφωνοΑντικείμενοΤμήμαΤηλέφωνο
Δρ Κλάδης Νικόλαος2610229222Διευθυντής ΕκπαίδευσηςΔιευθυντής Εκπαίδευσης2610229222
Παπαδοπούλου Ελένη2610229259Τηλεφωνικό Κέντρο
Υποδοχή κοινού
Γραμματεία Διευθυντή
Γραμματεία Διευθυντή2610229259
Μαλαπέτσα Ιωάννα2610229255Τηλεφωνικό Κέντρο
Υποδοχή κοινού
Γραμματεία Διευθυντή
Γραμματεία Διευθυντή2610229255
Σταυροπούλου Δήμητρα2610229231Aν. ΠροϊσταμένηΔιοικητικού – Α’2610229231
Σταυροπούλου Δήμητρα2610229231Ιδιωτική Εκπαίδευση
Σφραγίδα της Χάγης
Αναρτήσεις Διαύγεια
Διοικητικού – Α’2610229231
Τσεκούρα Ράνια2610229228Ηλεκτρονική ΑλληλογραφίαΔιοικητικού – Α’2610229228
Βούλγαρη Καλλιόπη2610229252ΠρωτόκολλοΔιοικητικού – Α’2610229252
Σαλογιάννη Ελένη2610229265Εξετάσεις Ενηλίκων
Αναρτήσεις Ιστοσελίδας
Αποφάσεις Διευθυντή
Πράξεις Διευθυντή
Διοικητικού – Α’2610229265
Κουτρουμάνη Μαρία2610229252Σχολικά ΓεύματαΔιοικητικού – Α’2610229252
Φραντζή Αικατερίνη2610229225Εκδρομές
Ευρωπαϊκά Προγράμματα
Αιτήματα ΚτΥπ
Έκδοση Πιστοποιητικού Εξωσχολικής Χρήσης
Αντιστοιχίες Τίτλων Σπουδών Αλλοδαπής
Πρωτόκολλο Αδειών
Διοικητικού – Α’2610229225
Μουλίνου Άννα2610229204ΑλληλογραφίαΔιοικητικού – Α’2610229204
Ασημακόπουλος Εμμανουήλ
Στεργιάκης Ηλίας
Χάιδας Αντώνης
Παπαθανασοπούλου Ελένη
2610229264Φάκελοι Εκπαιδευτικών
Αλληλογραφία
Προσωπικού – Γ’2610229264
Θεοδωροπούλου Μαρία2610229239ΠροϊσταμένηΟικονομικού – Β’2610229239
Θεοδωροπούλου Μαρία2610229239Προϋπολογισμός
Δικαστικές Αποφάσεις
Μισθοδοσία Μονίμων
Οικονομικού – Β’2610229239
Φωτοπούλου Ασπασία2610229245Μισθοδοσία Μονίμων Εκπαιδευτικών
Μισθολογικά Κλιμάκια (ΜΚ)
Βεβαιώσεις Αποδοχών
Οικονομικού – Β’2610229245
Μπούρδαλας Παναγιώτης2610229246Υπερωρίες
Ξενόγλωσσα Βιβλία
Ακουστικά Βαρηκοΐας
Οδοιπορικά
Οικονομικού – Β’2610229246
Φερμελή Ιωάννα2610229239ΟδοιπορικάΟικονομικού – Β’2610229239
Τσιγκρή Ελένη2610229235ΠροϊσταμένηΠροσωπικού – Γ’2610229235
Τσιγκρή Ελένη2610229235Άδεια άσκησης Ιδιωτικού Έργου
Αναγνώριση Προϋπηρεσίας
Προσωπικού – Γ’2610229235
Στάικου Νίκη
Γραμματέας ΠΥΣΠΕ
2610229234Γραμματεία ΠΥΣΠΕ
Μεταθέσεις
Αποσπάσεις
Προσωπικού – Γ’2610229234
Αμπατζόγλου Σοφία2610229234Γραμματεία ΠΥΣΠΕ
Μεταθέσεις
Αποσπάσεις
Προσωπικού – Γ’2610229234
Παπαδοπούλου Ελισσάβετ2610229232Συνταξιοδότηση ΕκπαιδευτικώνΠροσωπικού – Γ’2610229232
Καλογεράτου Εύη2610229208Συνάφειες Μεταπτυχιακών
Άσκηση Ιδιωτικού Έργου
Προσωπικού – Γ’2610229208
Λουκοπούλου Ελένη2610229236Πρωτόκολλο ΠΥΣΠΕ
Μεταθέσεις
Αποσπάσεις
Προσωπικού – Γ’2610229236
Χρυσικού Βασιλική2610229235Γνησιότητα τίτλωνΠροσωπικού – Γ’2610229235
Παναγοπούλου Άννα2610229237MyschoolΠροσωπικού – Γ’2610229237
Φαρδέλλα Δήμητρα2610229248Άδειες
Παραπομπή σε Υγειονομική Επιτροπή
Προσωπικού – Γ’2610229248
Κουλούρη Μάρω2610229248Πράξεις – Αποφάσεις Διευθυντή
Ανακοινωτήρια
Προσωπικού – Γ’2610229248
Ρηγάλου Αγάθη2610229243Αναπληρωτές Εκπαιδευτικοί
(ΣΜΕΑΕ-Τάξεις Υποδοχής
ΠΕΠ Εξειδικευμένη
Υποστήριξη από Ψυχολόγους-Κοιν. Λειτουργούς)
Προσωπικού – Γ’2610229243
Βλαχοπούλου Μαρία2610229244Αναπληρωτές Εκπαιδευτικοί
\(Ενιαίος)
Προσωπικού – Γ’2610229244
Ζολώτα Ελένη2610229247Αναπληρωτές Εκπαιδευτικοί
(ΕΚΟ
Αγγλικά στο Νηπιαγωγείο
Προσχολική)
Προσωπικού – Γ’2610229247
Παναγιωτονάκου Μαρία2610229256Γνησιότητα τίτλων σπουδών
Αυτεπάγγελτη αναζήτηση
Εκλογές
Προσωπικού – Γ’2610229256
Τσίκα Μαρία2610229244Καταχώρηση στον ΟΠΣΥΔ
Χορήγηση αδειών αναπληρωτών
Ποινικό Μητρώο
Προσωπικού – Γ’2610229244
Στεφανόπουλος Κωνσταντίνος2610229262Προϊστάμενος
Πληροφορικής & Νέων Τεχνολογιών -Δ’2610229262
Στεφανόπουλος Κωνσταντίνος2610229262Ανάπτυξη Ιστοσελίδας
Πληροφοριακά Συστήματα
Ανάπτυξη Εφαρμογών
Μαζική επεξεργασία στοιχείων
Πληροφορικής & Νέων Τεχνολογιών -Δ’2610229262
Μπέτσος Γιώργος2610229201Ανάπτυξη Εφαρμογών
Τεχνική Στήριξη
Πληροφορικής & Νέων Τεχνολογιών -Δ’2610229201
Αντωνόπουλος Σπήλιος2610229209Υποστήριξη Πληροφοριακών Συστημάτων
Τεχνική Στήριξη Δ/νσης
Πληροφορικής & Νέων Τεχνολογιών -Δ’2610229209
Ζωγόπουλος Άνθης2610229221ΠροϊστάμενοςΕκπαιδευτικών Θεμάτων – Ε’2610229221
Ζωγόπουλος Άνθης2610229221Εγγραφές, μετεγγραφές μαθητών
Αναλυτικά προγράμματα
Εκπαιδευτικών Θεμάτων – Ε’2610229221
Σπαθάρα Άννα2610229254Εγγραφές, μετεγγραφές μαθητών
Κατανομή Τμημάτων
Χωροταξική Κατανομή-Γεωγραφικά Όρια Σχολείων
Εκπαιδευτικών Θεμάτων – Ε’2610229254
Καραθανάσης Ανδρέας2610229241Ειδική Αγωγή
Τμήματα Ένταξης
Τάξεις Υποδοχής
Κατ’ οίκον διδασκαλία
Εκπαιδευτικών Θεμάτων – Ε’2610229241
Καρκούλια Ευαγγελία2610229257Ωρολόγια Προγράμματα Δημοτικών
Ολοήμερο Πρόγραμμα Δημοτικών
Εκπαιδευτικών Θεμάτων – Ε’2610229257
Ανδριοπούλου Μαρία2610229257Ωρολόγια Προγράμματα Νηπιαγωγείων
Ολοήμερο Νηπιαγωγείο
Εκπαιδευτικών Θεμάτων – Ε’2610229257
Δεληγιάννη Γιάννα2610229223Εγκύκλιοι
Εκπρόθεσμες Εγγραφές
Εκπαιδευτικών Θεμάτων – Ε’2610229223
Μιχαηλίδης Αναστάσιος2610229211Υπεύθυνος Φυσικής Αγωγής & Σχολικού Αθλητισμού (ΦΑΣΧΑ)Εκπαιδευτικών Θεμάτων – Ε’2610229211
Παπαδόπουλος Γεώργιος2610229211Υπεύθυνος Φυσικής Αγωγής & Σχολικού Αθλητισμού (ΦΑΣΧΑ)Εκπαιδευτικών Θεμάτων – Ε’2610229211
Αντωνακοπούλου Ελένη2610229249Υπεύθυνη Περιβαλλοντικής ΕκπαίδευσηςΚαινοτόμες Δράσεις2610229249
Μαντζουράτου Βασιλική2610229261Υπεύθυνη Πολιτιστικών ΘεμάτωνΚαινοτόμες Δράσεις2610229261
Παπακωνσταντινοπούλου Άρτεμις2610229251Υπεύθυνη Αγωγής ΥγείαςΚαινοτόμες Δράσεις2610229251
Καλλιβωκά Γαρυφαλλιά2610229258Γραμματειακή Υποστήριξη Συμβούλων ΕκπαίδευσηςΣύμβουλοι Εκπαίδευσης2610229258
Αποστολοπούλου Πηνελόπη2610229258Γραμματειακή Υποστήριξη Συμβούλων ΕκπαίδευσηςΣύμβουλοι Εκπαίδευσης2610229258
Φελούκα Βασιλική2610229258Σύμβουλος Εκπαίδευσης 1ης θέσης ΔασκάλωνΣύμβουλοι Εκπαίδευσης2610229258
Ζάγκος Γεώργιος2610229258Σύμβουλος Εκπαίδευσης 2ης θέσης ΔασκάλωνΣύμβουλοι Εκπαίδευσης2610229258
Νικολακοπούλου Αικατερίνη2610229258Σύμβουλος Εκπαίδευσης 3ης θέσης ΔασκάλωνΣύμβουλοι Εκπαίδευσης2610229258
Παπαδούρης Παναγιώτης2610229258Σύμβουλος Εκπαίδευσης 4ης θέσης ΔασκάλωνΣύμβουλοι Εκπαίδευσης2610229258
Αλεξόπουλος Χαράλαμπος2610229258Σύμβουλος Εκπαίδευσης 5ης θέσης ΔασκάλωνΣύμβουλοι Εκπαίδευσης2610229258
Βαλμάς Θεοφάνης2610229258Σύμβουλος Εκπαίδευσης 6ης θέσης ΔασκάλωνΣύμβουλοι Εκπαίδευσης2610229258
Χολέβας Νικόλαος2610229258Σύμβουλος Εκπαίδευσης 7ης θέσης ΔασκάλωνΣύμβουλοι Εκπαίδευσης2610229258
Τσίρμπα Χρυσούλα2610229258Σύμβουλος Εκπαίδευσης 1ης θέσης ΝηπιαγωγώνΣύμβουλοι Εκπαίδευσης2610229258
Μαρινάτου Θεοδώρα2610229258Σύμβουλος Εκπαίδευσης 2ης θέσης ΝηπιαγωγώνΣύμβουλοι Εκπαίδευσης2610229258
Ασημακοπούλου Σοφία2610229258Σύμβουλος Εκπαίδευσης Ειδικής Αγωγής & ενταξιακής ΕκπαίδευσηςΣύμβουλοι Εκπαίδευσης2610229258
Σχεδίαση - Ανάπτυξη wordpress θέματος ιστοσελίδας: Κωνσταντίνος Στεφανόπουλος για το Τμήμα Δ' Πληροφορικής & Νέων Τεχνολογιών της Διεύθυνσης Π.Ε. Αχαΐας
Μετάβαση στο περιεχόμενο