12 Δεκ 2023 07:47
Πολιτιστικά Θέματα Εγκύκλιος (11η)_Πρόσκληση σε Επιμορφώσεις_Body percussion_Κεραμική_Σκάκι

18 Δεκ 2023 13:39
Τοποθέτηση Διευθυντή σε Κενούμενη Θέση Σχολική Μονάδας ΔΠΕ Αχαΐας

Ενημέρωση Σχετικά με την Έναρξη Δωρεάν Πιστοποίησης 1,000 Εκπαιδευτικών στη Βασική Υποστήριξη της Ζωής

Αναρτήθηκε: 18 Δεκεμβρίου, 2023 | 8:41 πμ

Αγαπητοί συνάδελφοι και αγαπητές συναδέλφισσες, σας ενημερώνουμε ότι  το  Πρόγραμμα της Δωρεάν Πιστοποίησης 1.000 Εκπαιδευτικών στη Βασική Υποστήριξη της Ζωής (BLS) από το Ευρωπαϊκό Συμβούλιο Αναζωογόνησης (ERC), που υλοποιεί η Ανθρωπιστική Οργάνωση KIDS SAVE LIVES -Τα Παιδιά Σώζουν Ζωές, είναι διαθέσιμο και για τα σχολεία της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης.
Το πρόγραμμα αυτό, μαζί με τα υπόλοιπα προγράμματα εκπαίδευσης και νέων τεχνολογιών που χορηγεί εντελώς δωρεάν το KIDS SAVE LIVES στα Ελληνικά σχολεία τα τελευταία 13 χρόνια, ΘΑ ΣΩΣΟΥΝ ΖΩΕΣ, όπως ακριβώς στο παρελθόν!

Δείτε σχετικά μέσα από τα επισυναπτόμενα αρχεία.

Δείτε και:

Σχετικές ανακοινώσεις στις κατηγορίες:

Σχεδίαση - Ανάπτυξη wordpress θέματος ιστοσελίδας: Κωνσταντίνος Στεφανόπουλος για το Τμήμα Δ' Πληροφορικής & Νέων Τεχνολογιών της Διεύθυνσης Π.Ε. Αχαΐας