26 Απρ 2024 08:28
Διαδικασία Εισαγωγής Μαθητών στην Α Τάξη Γυμνασίου των Μουσικών Σχολείων για το Σχολικό Έτος 2024_2025

26 Απρ 2024 12:11
Τοποθέτηση Οργανικά Υπεράριθμων Εκπαιδευτικών ΠΕ60 και ΠΕ70 ΔΠΕ Αχαΐας

Συλλυπητήριο μήνυμα του Διευθυντή της Π.Ε. Αχαϊας

Αναρτήθηκε: 26 Απριλίου, 2024 | 9:59 πμ

Συλλυπητήριο μήνυμα του Διευθυντή της Π.Ε. Αχαϊας για την απώλεια της εκπαιδευτικού Κοτσίρη Χριστίνας.

Ο Διευθυντής της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Αχαϊας κ. Νικόλαος Κλάδης εκφράζει τα θερμά του συλλυπητήρια στην οικογένεια και στους οικείους της πρόωρα απεβιώσασας  εκπαιδευτικού Χριστίνας Κοτσίρη.

Η εκλιπούσα υπηρέτησε επάξια ως Νηπιαγωγός στα σχολεία του νομού μας. Ο πρόωρος χαμός της αποτελεί μεγάλη απώλεια για όλη την εκπαιδευτική κοινότητα και για όλους, όσοι την γνώριζαν.

Με ειλικρινή συμπαράσταση, τα θερμά μας συλλυπητήρια στους οικείους της.

Δείτε και:

Σχετικές ανακοινώσεις στις κατηγορίες:

Σχεδίαση - Ανάπτυξη wordpress θέματος ιστοσελίδας: Κωνσταντίνος Στεφανόπουλος για το Τμήμα Δ' Πληροφορικής & Νέων Τεχνολογιών της Διεύθυνσης Π.Ε. Αχαΐας