28 Νοέ 2023 23:53

ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ

ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΟΡΤΑΣΜΟ ΤΗΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑΣ ΗΜΕΡΑΣ ΑμεΑ

Αναρτήθηκε: 3 Δεκεμβρίου, 2023 | 11:36 μμ από Κωνσταντίνος Στεφανόπουλος

Με μεγάλη επιτυχία διεξήχθη στις 1/12/2023 η εκδήλωση που διοργάνωσε το Ειδικό Δ.ΣΧ. Κάτω Αχαΐας για την Παγκόσμια Ημέρα ΑμεΑ (3 Δεκεμβρίου), με τη συμμετοχή του 3ου Δ.Σχ. Κ. Αχαΐας, του 2ου Δ.Σχ. Κ. Αχαΐας και του 3ου Νηπ/γείου Κ. Αχαΐας, τις διευθύντριες (κα Χ. Καμπέρου, κα Μ. Σαββοπούλου & κα Κ. Ρουγκάλα) και τους εκπαιδευτικούς των οποίων θέλουμε να ευχαριστήσουμε. Η εκδήλωση έλαβε χώρα στον φιλόξενο χώρο του 3ου Δ.Σχ. Κ. Αχαΐας. Πλήθος κόσμου παρακολούθησε την εκδήλωση και έμεινε ευχαριστημένος από τα δρώμενα, αλλά και από τα μηνύματα που δόθηκαν μέσω αυτών. Θέλουμε να ευχαριστήσουμε ιδιαίτερα την κα Σ. Ασημακοπούλου (Σύμβουλο ΕΑΕΕ ΔΙ.ΠΕ. Αχαΐας), τον κ. Α. Ζωγόπουλο (Προϊστ. Εκπ/κών Θεμάτων ΔΙ.ΠΕ. Αχαΐας), την Προέδρο της ΚΕΔΔΥ Δ. Δυτ. Αχαΐας κα Ρ. Καραμπελιά, τον Διοικητή του Αστ. Τμήματος Δυτ. Αχαΐας κ. Χ. Ψύχο, τον π. Απ. Δημητρόπουλο, τον Πρόεδρο του Εμπ. Συλλόγου Κ. Αχαΐας κ. Β. Καρβουνιάρη που μας τίμησαν με την παρουσία τους, αλλά και τους  Συλλόγους Γονέων των σχολείων που συμμετείχαν και φυσικά, τις εκπαιδευτικούς και τους μαθητές μας.